Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Ukřižování (list z cyklu Pašije), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1941-1949), suchá jehla s monotypem/papír, 202 x 123 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 70,000.-
CZK 30,000.-
Auction: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Date: | 22.09.2018 - 20:00 |
Location: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Exhibition: | 03.09. - 22.09.2018 |
** Purchase price incl. buyer's premium and VAT